Вартість проекту будинку

Перш, ніж приступити до будівництва будинку своєї мрії, вам потрібно придбати професійно виконаний пакет проектно-кошторисної документації. Тобто спочатку потрібен проект, за яким будуть виконуватися будівельні роботи.

Шукати вигідні пропозиції в мережі - це небезпечна справа, адже за невисокою ціною може ховатися пристойна підробка, яка ніяк вам не допоможе в створенні сімейного гнізда. Щоб не платити двічі, відразу звертайтеся до професіоналів, які добре зарекомендували себе на ринку.

  
Проекти одноповерхових будинків

Перегляньте вже реалізовані на практиці роботи фахівців АБ «Архітектурна кухня». Люди довірили їм планування свого житла і отримали якісні проекти за доступною вартості.

Проект будинку: вартість і терміни виготовлення

Не хочеться чекати довго? Вибирайте готовий варіант з каталогу. Чи не можете вибрати? Зателефонуйте нашим фахівцям, вони вас зорієнтують по бажаної площі будівлі і за оптимальною ціною.

Вибрали відповідний пакет документації, але хочете внести невеликі зміни? Ми з задоволенням обговоримо і врахуємо всі ваші побажання. Це недорого і швидко.

  
Проекти будинків з мансардою

Налаштовані тільки на індивідуальну, особливу розробку? Після докладного обговорення всіх нюансів і двотижневої роботи АБ ви отримаєте ексклюзивний проект.

Від чого залежить ціна на проекти будинків

Бездоганний пакет документів для втілення вашої щогли за помірну ціну - наш основний принцип діяльності. Так, суми можуть бути різними, оскільки підсумкова вартість залежить від ряду факторів:

  • загальної площі будівлі;
  • складності креслень;
  • технічної наповненості (чим більш детально розписано і чим більше специфічних елементів в пакеті - тим дорожче);
  • необхідності додаткових робіт.

  
Проекти двохповерхових будинків

Ціна проекту будинку і його якість в АБ «Архітектурна кухня»

Фахівці АБ мають солідний досвід в розробці проектно-кошторисної документації з урахуванням побажань і фінансових можливостей замовників. Ми завжди йдемо назустріч клієнту, щоб допомогти йому втілити заповітну мрію про власний будинок, реалізувати всі його потреби в докладних ескізах і грамотних кресленнях.

Навіть якщо ви вибрали готовий пакет, ми допоможемо з прив'язкою до ділянки, виконаємо додаткові геодезичні та геологічні роботи, забезпечимо архітектурний нагляд за ходом будівництва. Всі наші послуги будуть надані за доступною вартості, але з професійною якістю. Звертайтеся, переконайтеся самі. Зателефонуйте зараз!