Проекти одноповерхових будинків

Асканія

Асканія

6193 грн / 112.6 KB. M

Бравіс

Бравіс

4659 грн / 84.7 KB. M

Брайт

Брайт

3000 грн / 50 KB. M

Бузова

Бузова

5500 грн / 100 KB. M

Верус

Верус

1860 грн / 31 KB. M

Владилен

Владилен..

7130 грн / 142.6 KB. M

Гауз

Гауз

6830 грн / 136.6 KB. M

Грей

Грей

4648 грн / 84.5 KB. M

Довган

Довган

2700 грн / 45 KB. M

Кіото

Кіото

6850 грн / 137 KB. M

Клаус

Клаус

1020 грн / 17 KB. M

Коваль

Коваль

6490 грн / 118 KB. M

Колонщина

Колонщина..

4840 грн / 88 KB. M

Комфорт

Комфорт

4675 грн / 85 KB. M

Континенталь

Континенталь..

6435 грн / 117 KB. M

Копачів

Копачів

6105 грн / 111 KB. M

Луговий

Луговий

3900 грн / 65 KB. M

Марія

Марія

6490 грн / 118 KB. M

Марвель

Марвель

6155 грн / 111.9 KB. M

Ніка

Ніка

5060 грн / 92 KB. M

Індивідуальні недорогі проекти одноповерхових будинків за доступною ціною для вимогливих і зайнятих клієнтів — наша спеціальність. Втілення ідеї у реальний проект затишного дому ми починаємо з надзвичайно уважного ознайомлення з побажанням замовника. Для мінімізації витрат пропонуємо також вибрати вже готовий проект одноповерхового будинку.

Проект одноповерхового будинку

І, якщо ви роздумуєте про будівництво власного дому? Найкраще рішення — вибрати готовий проект одноповерхового будинку на сайті АБ «Архітектурна Кухня», адже тут представлений, досить, широкий вибір проектів, серед яких ви обов'язково знайдете план Вашого майбутнього житла. Кожен проект одноповерхового будинку, спроектований нами, являється елегантним та досить простим в реалізації, а ще порадує Вас витонченою та красивою архітектурою. В той же час наші проекти залишаються функціональним і зручними для життя всієї родини.

Проекти одноповерхових будинків до 100 кв

У зв'язку із зміною розміру податків на нерухомість, в останні роки особливим попитом користуються проекти одноповерхових будинків до 100 кв метрів. Компактність такого житла радує не тільки недорогим змістом, але і зручністю розміщення житлових і підсобних відсіків. Менеджери АБ «Архітектурна Кухня» також посприяють Вам, якщо зважитеся купити проект одноповерхового будинку з каталогу наших власних робіт. Фахівці допоможуть Вам вибрати проект, який не тільки буде відповідати Вашим побажанням, але і гармонійно впишеться в пейжаз. Особливу увагу при виборі або розробці проекту ми звертаємо на стан земельної ділянки, відведеної під будівництво будинку. Рельєф, ландшафт, складу грунту, наявність високої води або її низький залягання, наявні й заплановані зелені насадження, форма ділянки і його майбутня планування — всі ці тонкощі враховуються при прив'язці нашого проекту до будівельної майданчику.

Проект одноповерхового будинку з гаражем

В авторський проект одноповерхового будинку з гаражем в привабливою ціною можна внести зміни, відповідно до побажань майбутніх домовласників — без зміни первинної вартості проекту. Наші будинки можуть бути спроектовані з урахуванням перспективи збільшення сім'ї та/або дорослішання потіх. Як для постійного проживання, так і для приємного відпочинку у вільний час на дачній ділянці або в селі — розроблено надзвичайно практичний проект одноповерхового будинку з мансардою. Надзвичайно важливо правильно зробити перший крок на шляху гідного вкладення сімейного капіталу у власне житло. Майстерність і самовіддача спеціалістів АБ «Архітектурна Кухня» перетворить Ваші побажання у неповторний проект будинку, який полюбить вся сім'я. Функціональне планування, стильний дизайн, сучасні стандарти — наш внесок у Вашу мрію. Швидко, якісно та за доступною ціною. Взаємовигідне співробітництво клієнтів з нашою фірмою — наша незмінна візитна картка. Обов'язки розподіляються наступним чином: Ви мрієте — ми плануємо втілення Вашої мрії!

Відгуки

Отзыв АК
Отзыв АК

Опис ...

Олександр, Київська обл.
Олександр, Київська обл.

Нами була куплена земельна ділянка на якій уже був залитий ф...

Орест, 30 років. м. Київ
Орест, 30 років. м. Київ

Зізнаюсь, спочатку було страшно давати завдвння таким молоди...

Світлана Київська обл., Броварський р-н.
Світлана Київська обл., Броварський р-н.

Ми запланували зробити надбудову над існуючим будинком. Замо...

Побудовано

Проект Вільшан
Проект Вільшан

Проект Вільшан, Площа 108 м2 Технологія будівництва - ...

Будинок в м.Яремче
Будинок в м.Яремче

Житловий Будинок в місті Яремче. Технологія будівництва -...

Будинок 135 м2 в Ужгороді
Будинок 135 м2 в Ужгороді

Житловий Будинок в місті Ужгород. Технологія будівництва ...