Проекти будинків з мансардою

Ірланд

Ірланд

4730 грн / 86 кв. м

Айвенго

Айвенго

10600 грн / 212 кв. м

Акційний

Акційний..

5335 грн / 97 кв. м

Бершадь

Бершадь

6350 грн / 127 кв. м

Вільшан

Вільшан

5940 грн / 108 кв. м

Вознесенськ

Вознесенськ..

5781 грн / 105.1 кв. м

Гданськ

Гданськ

6850 грн / 137 кв. м

Гонта

Гонта

9000 грн / 180 кв. м

Гора

Гора

6600 грн / 132 кв. м

Дакота

Дакота

5500 грн / 100 кв. м

Джанго

Джанго

8200 грн / 164 кв. м

Дмитрів

Дмитрів

7900 грн / 158 кв. м

Ков’ярі

Ков’ярі ..

5225 грн / 95 кв. м

Копачів

Копачів

6380 грн / 116 кв. м

Крафт

Крафт

4194 грн / 76.25 кв. м

Крюківщина

Крюківщина..

7550 грн / 151 кв. м

Малютянка

Малютянка..

8500 грн / 170 кв. м

Миколаїв

Миколаїв..

5390 грн / 98 кв. м

Ніка

Ніка

5060 грн / 92 кв. м

Рясний

Рясний

6950 грн / 139 кв. м

Проекти будинків з мансардою під ключ – один з популярних запитів клієнтів архітектурних та будівельних компаній. Ще в XVII ст. завдяки французькому архітектору Франсуа Мансару популяризувалась ідея відносно того, що простір під дахом не має пустувати. З тих пір проекти мансардних будинків стали досить широко використовуватись в будівництві і до сьогодні не втратили своєї актуальності.

На мансардні будинки проекти дозволяють максимально ефективно розпланувати загальну площу. Архітекторами АБ «Архітектурна кухня» розроблено достатньо оригінальних креслень котеджів, де горищне приміщення, яке досить часто використовують як технічний поверх, завдяки невеликим доопрацюванням перетворюється на затишну спальну або дитячу кімнату, робочий кабінет. Такі варіанти будівель є досить цікавими і дозволяють створювати незвичайні інтер’єри, що включають оригінальні віконні отвори, декоративні балки, тощо. Але найголовнішим є те, що таким чином можна дещо збільшити загальну площу будівлі, не порушуючи вільний простір навколо неї.

Будь-який проект будинку з масандрою потребує детального технічного опрацювання, оскільки дах піддається численним впливам як зверху, так і знизу. Тому, під час конструювання мансардного поверху слід дотримуватись певних вимог, таких як надійна тепло-, гідро- та пароізоляція.

Проект будинку з мансардою – переваги

Проекти будинків з мансардою, як і будь-які інші будівлі, мають певні переваги. До них слід віднести наступне:

Тому, вирішуючи, на якій моделі приватного будинку зупинитись, звичайно ж, варто розглянути проект будинку з мансардою.

Будинки з мансардою проекти – типові чи індивідуальні

За статистикою, проект будинків з мансардою для замовників є більш цікавим варіантом, ніж будівлі в один поверх. Мансарда є оригінальним рішенням, адже завдяки їй можна забезпечити сім’ю додатковим простором. До того ж, подібні будівлі мають більш цікавий вигляд, ніж зі звичайним дахом. Але, при замовленні проекту клієнти часто губляться, який варіант обрати:

Типові креслення житлових приміщень, розроблені співробітниками компанії «Архітектурна кухня», сучасні та оригінальні. Під час їх розробки архітекторами компанії використовується досвід попередніх варіантів та враховуються основні потреби замовників.

Всі готові проекти будинків з мансардою, розташовані на сайті, мають якісні фото та детальні описи, в яких вказані основні характеристики. Завдяки світлинам можна оцінити зовнішній вигляд кожної будівлі, а креслення дадуть уявлення про їхнє планування.

Готові креслення мають необхідну деталізовану технічну документацію, що складається з двох основних проектів:

куди зокрема входять архітектурний та конструктивний розділи, інженерні мережі та специфікація використовуваних матеріалів. Замовник отримує готовий проект, що дозволяє отримати паспорт забудовника та розпочати будівництво.

Типові проекти мають певні переваги, адже по багатьом з них вже було зведене житло, тому такі креслення є перевіреними як будівельниками, так і власниками будинків. Якщо певні елементи планування не влаштовують замовника, проект змінюється відповідно до його побажань. Також може знадобитись адаптація креслення до реальних розмірів та форм ділянки, умов ландшафту та інших непередбачуваних факторів. Але тут є один невеликий мінус – подібні споруди можна зустріти в будь-який момент навіть на власній або сусідній вулиці. Тому, за бажанням клієнта креслення може бути складене індивідуально і він отримає будинок, не схожий на жоден інший.

Проекти сучасних будинків з мансардою

Розташовані на сайті АБ «АК» проекти будинків з мансардою фото досить різні. Кожен з них має неповторні особливості, що стосуються як самого креслення, так і оздоблення. Тут можна знайти проекти компактних будинків з мансардою в один поверх або великі двоповерхові моделі.

Для сім’ї з 2-3 чоловік навіть невеличка будівля може бути досить функціональною. Сім’ї, що мають автомобіль, можуть звернути увагу на варіанти з гаражним приміщенням. Для творчих родин або таких, що полюбляють проводити вільний час з друзями на природі, до смаку будуть проекти сучасних будинків з мансардою та терасою. Також досить цікавим є проект будинку з мансардою на склоні, який підійде у випадку ландшафту з певним ухилом.

Інформація на сайті архітектурного бюро постійно поновлюється й періодично можна натрапити на нові проекти будинків з мансардою. Під час вибору варіанту слід враховувати рекомендації архітекторів, що стосуються будівельних матеріалів.

Відгуки

Отзыв АК

Отзыв АК

Опис ...

Олександр, Київська обл.

Олександр, Київська обл.

Нами була куплена земельна ділянка на якій уже був залитий ф...

Орест, 30 років. м. Київ

Орест, 30 років. м. Київ

Зізнаюсь, спочатку було страшно давати завдвння таким молоди...

Світлана Київська обл., Броварський р-н.

Світлана Київська обл., Броварський р-н.

Ми запланували зробити надбудову над існуючим будинком. Замо...

Побудовано

Проект Вільшан

Проект Вільшан

Проект Вільшан, Площа 108 м2 Технологія будівництва - ...

Будинок в м.Яремче

Будинок в м.Яремче

Житловий Будинок в місті Яремче. Технологія будівництва -...

Будинок 135 м2 в Ужгороді

Будинок 135 м2 в Ужгороді

Житловий Будинок в місті Ужгород. Технологія будівництва ...