Проекти будинків з гаражем

Айвенго

Айвенго

10600 грн / 212 KB. M

Владилен

Владилен..

7130 грн / 142.6 KB. M

Гауз

Гауз

6830 грн / 136.6 KB. M

Джанго

Джанго

8200 грн / 164 KB. M

Дмитрів

Дмитрів

7900 грн / 158 KB. M

Кіото

Кіото

6850 грн / 137 KB. M

Канкун

Канкун

6500 грн / 130 KB. M

Марвель

Марвель

6155 грн / 111.9 KB. M

Оріон

Оріон

11050 грн / 221 KB. M

Сонячний

Сонячний..

6435 грн / 117 KB. M

Явір

Явір

7500 грн / 150 KB. M

Для тих, хто віддає перевагу традиційну архітектуру пропонуємо проекти будинків з гаражем авторства колективу АБ «Архітектурна Кухня». Наші фахівці вклали в свої роботи не тільки всі знання про сучасних напрямках будівництва, але й частину своєї душі.

Проект будинку з гаражем

Серед пропонованих Вам робіт знайдете як типовий проект будинку з гаражем, так і ексклюзивні роботи майстрів своєї справи. Для клієнтів, які бажають прискорити отримання неповторного затишного гніздечка для сім'ї, пропонуємо один з багатьох проект будинку з гаражем.

Проект невеликого будинку з гаражем

Вибрати той єдиний, проект невеликого будинку з гаражем, який сподобається всій родині, Вам допоможуть наші консультанти. Для будівництва на ділянці з високим заляганням ґрунтових вод пропонуємо вибрати варіант з прибудованим гаражем, вхід в який запроектований з підсобного приміщення або коридору. Також архітектори АБ «Архітектурна Кухня» мають у своїх напрацюваннях величезна кількість проектів будинку з гаражем, що знаходиться на підвальному або в напівпідвальному рівні. Для наших клієнтів, в родині яких є не один автомобіль, пропонуємо до розгляду проекти будинків з гаражами для двох машин.

Готові проекти будинків з гаражем — хороша ціна

Готовий проект будинку з гаражем ціна якого задовольнить навіть дуже вимогливих клієнтів, можна піддати невеликих змін — по Вашому бажанню і після ґрунтовних консультацій з профільними фахівцями. Наші архітектори, інженери проектанти якісно «прив'яжуть» готові проекти будинків з гаражем до Вашої ділянки. Будувати за нашими проектами легко і нескладно – повний пакет включає в себе не тільки креслення, проектні малюнки, розрахунки необхідних матеріалів, але і поетапні інструкції. Вибір правильного проекту — перший крок до здійснення мрії про власний будинок. Не помилитися у цій нелегкій справі Вам допоможуть менеджери АБ «Архітектурна Кухня». Для того, щоб збільшити свої шанси вдалого вибору і не зазнати зайвих витрат, — зверніться до наших консультантів, однією з специальностьей яких є допомога у втіленні Ваших бажань у реальні плани і проекти. Ми допоможемо Вам зробити перший крок!

Відгуки

Отзыв АК
Отзыв АК

Опис ...

Олександр, Київська обл.
Олександр, Київська обл.

Нами була куплена земельна ділянка на якій уже був залитий ф...

Орест, 30 років. м. Київ
Орест, 30 років. м. Київ

Зізнаюсь, спочатку було страшно давати завдвння таким молоди...

Світлана Київська обл., Броварський р-н.
Світлана Київська обл., Броварський р-н.

Ми запланували зробити надбудову над існуючим будинком. Замо...

Побудовано

Проект Вільшан
Проект Вільшан

Проект Вільшан, Площа 108 м2 Технологія будівництва - ...

Будинок в м.Яремче
Будинок в м.Яремче

Житловий Будинок в місті Яремче. Технологія будівництва -...

Будинок 135 м2 в Ужгороді
Будинок 135 м2 в Ужгороді

Житловий Будинок в місті Ужгород. Технологія будівництва ...