Проекти житлових будинків

Баріста

Баріста

6463 грн / 117.5 кв. м

Бекервуд

Бекервуд..

5819 грн / 105.8 кв. м

Зоряний

Зоряний

4714 грн / 85.7 кв. м

Сіроко

Сіроко

8415 грн / 168.3 кв. м

Як тільки в родині приймається рішення щодо зведення власного житла, починають розглядатись різноманітні проекти житлових будинків. Лише на просторах інтернету їх можна знайти безліч, але не варто одразу хапатись за те, що першим потрапило в око. Будинок обирається не на один рік і варто зважити всі нюанси, перш ніж зупинитись на певній моделі. До того ж, не слід зупинятись на безкоштовних варіантах для скачування. Людині без досвіду може здатись, що з ними все добре, що всі розрахунки, креслення та описи вірні. Але насправді так буває далеко не завжди і це стає причиною того, що будинок дуже швидко починає потребувати ремонту.

Ще одна причина, чому не слід скачувати безкоштовні на житлові будинки проекти – необхідність в адаптації. Кожна земельна ділянка має певні особливості, які не можна зневажати під час будівництва. Сюди входять особливості грунту, умови ландшафту, віддаленість комунікацій. Обираючи типове креслення від АБ «Архітектурна Кухня», можна бути впевненим, що дизайнери внесуть в готовий проект необхідні зміни і будівля служитиме не одному поколінню мешканців, тоді як жоден з безкоштовних варіантів не закріплений такою гарантією.

Житлові будинки проекти під ключ

Кожна родина бажає, щоб її будинок був ідеальним у всіх відношеннях, щоб у ньому були втілені всі її мрії. Але самостійно створити грамотний проект під забудову житлового будинку неможливо. В цьому не допоможуть ні спеціалізована література, ні консультації зі спеціалістами. Найкращий вихід в такій ситуації – звернутись до архітектурної  компанії, співробітники якої допоможуть подолати таку, здавалось би, складну задачу, та створити проект будівництва житлового будинку під ключ.

Що означає поняття «проект під ключ»? Ще на етапі підписання угоди замовник та підрядник обговорюють всі нюанси, що стосуються створення креслення та необхідних пояснень до нього. В документі прописуються обов’язки сторін, терміни створення плану та ціни на виконувані роботи. 

Звертаючись за створенням проекту житла під ключ до компанії «Архітектурна Кухня», можна бути впевненим в тому, що ціна підписаної угоди буде фіксованою та не зміниться ні за яких умов протягом терміну його дії. Також це є гарантією того, що всі роботи зі створення креслень будуть виконані якісно та в обговорений термін. При цьому замовник отримає на руки проект під забудову житлового будинку, в якому будуть враховані не лише особливості земельної ділянки, але й побажання усіх членів родини. Головна мета компанії – індивідуальний підхід до кожного замовлення, що дозволяє замовнику реалізувати свої мрії відносно власного житла.

Проект під забудову житлового будинку – вартість

Скільки коштують проекти житлових будинків? Однозначну цифру назвати неможливо, адже кожна будівля унікальна. Тому, розраховуючи вартість житла, завжди слід зважати на особливості об’єкту:

Якщо замовник обирає готове креслення, до якого потрібні зміни, замовник також має бути готовий до збільшення його вартості. Такі зміни можуть бути спровоковані особливостями рельєфу, близькістю грунтових вод та побажаннями клієнта.

Проект будівництва житлового будинку – типовий чи індивідуальний

Який варіант креслення краще обрати – вирішувати замовнику. Типові та авторські проекти мають як переваги, так і незначні мінуси:

Високоякісні проекти на житлові будинки від АБ «АК»

Де знайти високоякісні проекти на житлові будинки? Архітектори компанії «Архітектурна Кухня» допоможуть у створенні житла мрії будь-якій родині. Кожен клієнт має вибір:

В каталозі на сайті можна знайти різноманітні готові варіанти:

Індивідуальні креслення обійдуться дещо дорожче, але такий варіант є ідеальним для сімей, у яких на першому місці стоїть не ціна, а ексклюзивність. Відгуки про проекти житлових будинків від АБ «АК» можна знайти на сайті компанії у відповідному розділі.

Відгуки

Отзыв АК

Отзыв АК

Опис ...

Олександр, Київська обл.

Олександр, Київська обл.

Нами була куплена земельна ділянка на якій уже був залитий ф...

Орест, 30 років. м. Київ

Орест, 30 років. м. Київ

Зізнаюсь, спочатку було страшно давати завдвння таким молоди...

Світлана Київська обл., Броварський р-н.

Світлана Київська обл., Броварський р-н.

Ми запланували зробити надбудову над існуючим будинком. Замо...

Побудовано

Проект Вільшан

Проект Вільшан

Проект Вільшан, Площа 108 м2 Технологія будівництва - ...

Будинок в м.Яремче

Будинок в м.Яремче

Житловий Будинок в місті Яремче. Технологія будівництва -...

Будинок 135 м2 в Ужгороді

Будинок 135 м2 в Ужгороді

Житловий Будинок в місті Ужгород. Технологія будівництва ...