Проекти котеджів

Асканія

Асканія

6193 грн / 112.6 кв. м

Бекервуд

Бекервуд..

5819 грн / 105.8 кв. м

Березівка

Березівка..

11300 грн / 226 кв. м

Бершадь

Бершадь

6350 грн / 127 кв. м

Бравіс

Бравіс

4659 грн / 84.7 кв. м

Валентайн

Валентайн..

6243 грн / 113.5 кв. м

Виноградар

Виноградар..

6750 грн / 135 кв. м

Владилен

Владилен..

7130 грн / 142.6 кв. м

Гармонія

Гармонія..

6166 грн / 112.1 кв. м

Гауз

Гауз

6830 грн / 136.6 кв. м

Гданськ

Гданськ

6850 грн / 137 кв. м

Гонта

Гонта

9000 грн / 180 кв. м

Гора

Гора

6600 грн / 132 кв. м

Грей

Грей

4648 грн / 84.5 кв. м

Джанго

Джанго

8200 грн / 164 кв. м

Дмитрів

Дмитрів

7900 грн / 158 кв. м

Закопане

Закопане..

6089 грн / 110.7 кв. м

Зоряний

Зоряний

4714 грн / 85.7 кв. м

Кіото

Кіото

6850 грн / 137 кв. м

Ковчег

Ковчег

6573 грн / 119.5 кв. м

На сьогодні в Україні проекти котеджів є досить популярними. Такі будівлі перетворились на елітну житлову нерухомість і є показником статусності та успішності володарів.

Велика кількість людей, що мріють про заміський будинок для родини, не завжди розуміє, чим відрізняється котедж від будинку, сприймаючи слова як синоніми. Але насправді вони мають певні відмінності. Класичний котедж – це невеликий за площею будинок в один або півтора поверхи, що призначений для проживання однієї сім’ї. Також часто можна зустріти такі будівлі в два поверхи.

Замовляючи на котедж проект слід знати, що будинок має наступні особливості:

Котедж проект – вартість

Створення детального креслення допомагає заощадити час та кошти на будівництво. При необхідності отримати проект котеджів, можна піти наступними шляхами:

  1. Обрати недорогий готовий варіант, що максимально враховує потреби сім’ї, на сайті, де розташовано найкращі проекти котеджів від АБ «АК». Ціни на типові креслення котеджів та особняків від АБ «Архітектурна Кухня» вказані до кожного варіанту будівель за квадратний метр. Тут можна знайти проекти котеджів з гаражем, мансардним поверхом, терасою. Обираючи типовий проект, замовник заощаджує не лише кошти, але й час, адже готові варіанти вже мають необхідну документацію. Навіть вносячи певні доробки або зміни, пакет документів можна отримати досить швидко та перейти безпосередньо до будівництва.
  2. Замовити індивідуальний котедж проект, де будуть враховані будь-які побажання. При цьому варто враховувати, що розробка креслень займає певний час і обійдеться дорожче, ніж типовий варіант. Створюючи індивідуальні проекти котеджів, архітектори компанії вислуховують побажання клієнтів, вивчають особливості земельної ділянки, призначеної під будівництво, вподобання сім’ї клієнта щодо проведення вільного часу та фінансові можливості. Об’єднавши такі знання, можна створити недороге, але якісне креслення надійної будівлі, або просторого житла з усіма можливими зручностями.

Котеджі проекти – широкий вибір

До питання будівництва власного житла слід підходити досить серйозно, адже воно зводиться не на один рік і має служити не одному поколінню мешканців. Тому проект котеджу одразу слід обирати найкращий. Архітектори компанії АБ «АК» мають досить цікаві наробки, які пропонують своїм клієнтам. Більшість з них вже перевірені будівельниками під час зведення та клієнтами в експлуатації, мають позитивні відгуки.

У відповідному розділі сайту представлені варіанти будівель в сучасному та консервативному стилях. Всі котеджі проекти – це авторський дизайн, зручне планування, тому клієнтам залишається лише обрати варіант, що найкращим чином впишеться в ландшафт та якомога більше відповідатиме потребам членів сім’ї.

Навігація сайту досить зручна і не завдасть складнощів при виборі. Тут можна знайти цікаві проекти двоповерхових котеджів з усіма можливими зручностями та в один поверх чи з мансардою. Досить цікавими є проекти котеджів у горах. Вони мають свій оригінальний дизайн і чудово вписуються в гірський ландшафт.

Проекти котеджів з гаражем

Якщо сім’я має автомобіль, найкращим вибором стануть проекти котеджів з гаражем, адже необхідно подбати не лише про людей, але й про транспортний засіб.

Яким має бути гараж: стояти окремо або суміщатись з будинком, – слід обирати, виходячи з власних потреб та особливостей ділянки. Зазвичай більш цікавим виявляється другий варіант, адже, розвантажуючи авто в негоду, зникає потреба ходити під дощем чи снігом від будинку до гаража. До того ж, обравши проект котеджу з суміщеним або вбудованим гаражем, можна дещо зекономити, адже він виключає необхідність облаштування певних стін, опорного фундаменту чи окремого даху.

Проекти двоповерхових котеджів

Проекти котеджів та особняків в два поверхи певні переваги:

Проект котеджу – грамотна розробка

Котеджні проекти мають певні переваги, але оцінити їх повною мірою можна лише у випадку, коли вони грамотно розроблені та реалізовані.

Проекти котеджів від АБ «АК» – це змога отримати будівлю, яка навіть у дрібницях відповідатиме побажанням замовника та членів його родини.

Відгуки

Отзыв АК

Отзыв АК

Опис ...

Олександр, Київська обл.

Олександр, Київська обл.

Нами була куплена земельна ділянка на якій уже був залитий ф...

Орест, 30 років. м. Київ

Орест, 30 років. м. Київ

Зізнаюсь, спочатку було страшно давати завдвння таким молоди...

Світлана Київська обл., Броварський р-н.

Світлана Київська обл., Броварський р-н.

Ми запланували зробити надбудову над існуючим будинком. Замо...

Побудовано

Проект Вільшан

Проект Вільшан

Проект Вільшан, Площа 108 м2 Технологія будівництва - ...

Будинок в м.Яремче

Будинок в м.Яремче

Житловий Будинок в місті Яремче. Технологія будівництва -...

Будинок 135 м2 в Ужгороді

Будинок 135 м2 в Ужгороді

Житловий Будинок в місті Ужгород. Технологія будівництва ...