Проекти будинків півторачок

Ця категорія порожня.

Проекти будинків півторачок на сьогодні є досить популярним та вигідним рішенням. Вони не лише мають цікавий зовнішній вигляд, але й є більш дешевою альтернативою будинкам в два поверхи та займають меншу територію, ніж дома такої ж площі в один поверх. Також подібні будівлі потребують менше коштів на ремонтно-оздоблювальні роботи.

Проекти будинків на півтора поверхи під ключ

Подібні креслення є затребуваними серед сімей, які бажають отримати додаткову корисну площу з відносно невеликими витратами. Також подібні будівлі відрізняються гарним зовнішнім виглядом завдяки цікавій конструкції, різним варіантам скату даху.

Замовити проект будинків півторачок під ключ можна в АБ «Архітектурна Кухня». На сайті компанії можна знайти цікаві проекти будинків 2019 півторачки з гаражем, терасою, на дві сім’ї. Так як на будинки півторачки проекти мають певні особливості, архітектори компанії прискіпливо розраховують кожну деталь, щоб на виході замовник отримав по-справжньому гарний та надійних будинок:

Будинки півторачки проекти – переваги

Життя у власному будинку має свої переваги, адже тут можна все обладнати виходячи з уявлень членів сім’ї, облаштувати за смаком присадибну ділянку. І хоча можливості не завжди співпадають з мріями, вихід із ситуації знайти можна завжди. Якщо нема змоги облаштувати дім в два поверхи, а в один недостатньо, у нагоді стануть проекти будинків в півтора поверхи.

Проект будинку півторачка є дещо незвичним, адже другий поверх є неповним. Завдяки використанню стропильної системи його висота дещо зменшується, внаслідок чого стіни також мають скіс. До переваг проектів приватних будинків півторачок можна віднести наступне:

Проекти будинків півторачки з гаражем

Будь-яка сім’я має бажання, щоб її будинок був не лише гарним та надійним, а ще й відповідав потребам мешканців. Створюючи індивідуальні проекти, архітектори АБ «АК» включають всі побажання клієнтів. Якщо родина має автомобіль, розробляються проекти будинків півторачки з гаражем. При цьому враховуються такі моменти, як під’їзд, розміщення будівлі відносно дороги з урахуванням рельєфу.

При бажанні дещо зекономити, варто розглянути проекти півтора поверхових будинків з гаражем, розташовані на сайті компанії. Серед представлених варіантів легко знайти той, що найбільше відповідатиме потребам членів родини.

Подібні будівлі є досить зручними за необхідності розвантажити важкі або громіздкі речі, особливо під час негоди. При суміщенні гаража з будинком замовник економить на зведенні однієї стіни та опорного фундаменту. А якщо гараж вбудовується в конструкцію повністю, можна зекономити ще й на облаштуванні даху.

Будинки півторачки проекти на дві сім’ї

Якщо члени родини перебувають у гарних відносинах та мріють про щоденне спілкування, проекти будинків в півтора поверхи на дві сім’ї – чудовий варіант, щоб задовольнити подібні вимоги. Серед зібраних на сайті «Архітектурної кухні» варіантів кожен може знайти креслення своєї майбутньої оселі.

Серед переваг подібних моделей житла можна виділити наступне:

Проекти будинків півторачок від АБ «АК» дозволяють клієнту заздалегідь побачити, як виглядатиме житло для власної родини, правильно розрахувати проектантам кількість матеріалу для зведення, врахувати певні побажання замовника. Не варто в цілях економії відмовлятись від професійної розробки проекту, без якого неможливе створення міцного та надійного житла.

 

Відгуки

Отзыв АК

Отзыв АК

Опис ...

Олександр, Київська обл.

Олександр, Київська обл.

Нами була куплена земельна ділянка на якій уже був залитий ф...

Орест, 30 років. м. Київ

Орест, 30 років. м. Київ

Зізнаюсь, спочатку було страшно давати завдвння таким молоди...

Світлана Київська обл., Броварський р-н.

Світлана Київська обл., Броварський р-н.

Ми запланували зробити надбудову над існуючим будинком. Замо...

Побудовано

Проект Вільшан

Проект Вільшан

Проект Вільшан, Площа 108 м2 Технологія будівництва - ...

Будинок в м.Яремче

Будинок в м.Яремче

Житловий Будинок в місті Яремче. Технологія будівництва -...

Будинок 135 м2 в Ужгороді

Будинок 135 м2 в Ужгороді

Житловий Будинок в місті Ужгород. Технологія будівництва ...