Проекти будинків для вузьких ділянок

Брайт

Брайт

3000 грн / 50 KB. M

Довган

Довган

2700 грн / 45 KB. M

Колонщина

Колонщина..

4840 грн / 88 KB. M

Пауло

Пауло

2880 грн / 48 KB. M

Ранчо

Ранчо

2460 грн / 41 KB. M

Суховоля

Суховоля..

3108 грн / 51.8 KB. M

Максимально використовувати всі можливості майданчика, що має форму смуги, дозволять проекти будинків для вузьких ділянок, виконані фахівцями АБ «Архітектурна Кухня». Уникнути безлічі обмежень, обумовлених формою будівельного майданчика, дозволить правильно підібраний проект.

Проекти вузьких будинків

Адаптувати готові проекти вузьких будинків авторства наших архітекторів до побажань клієнта допомагає проведена попередня консультація, в ході якої Ви можете озвучити свої очікування щодо розміщення кімнат, а фахівець порівняє їх з можливістю коригування проекту.

Проект будинку для вузької довгої ділянки

Щоб вибрати гідний проект будинку для вузького довгого ділянки, пропонуємо вивчити каталоги АБ «Архітектурна Кухня». Наші фахівці проектують надзвичайно затишні вузькі будинки з можливість якісного функціоналу кожного метра житлових і підсобних приміщень.

Проекти вузьких дерев'яних будинків

Особливим попитом користуються проекти вузьких дерев'яних будинків. Такий будинок можна використовувати і для постійного, так і для сезонного проживання сім'ї. Велике значення при будівництві будинку на вузькій ділянці має правильна прив'язка проекту до доступного майданчику. Обов'язково треба брати до уваги наявність не тільки сусідів, але і відстані від існуючих будівель. Іноді, щоб уникнути втрати приватності господарів вузького будинку, необхідно відмовитися від вікон на одній зі стін. Щоб «сліпа стіна» не впливала на кількість денного освітлення кімнат, наші фахівці надзвичайно ретельно розраховують параметри джерел світла.

Проект вузького цегляного будинку

Прихильникам більш фундаментального будівництва — пропонуємо вибрати проект вузького цегляного будинку, який фахівці АБ «Архітектурна Кухня» зі знанням справи і турботою про клієнта розробили для економії вашого часу і ресурсів. При необхідності спорудження гаражу наші консультанти допоможуть такий варіант його розміщення, при якому будинок не буде візуально витягнутим в довжину і доступ до гаража буде зручним для користувачів. Для особливо вимогливих клієнтів архітектори і проектанти готові внести зміни в існуючі проекти, так і розробити абсолютно нові, ексклюзивні. Для наших умінь і фантазії наших фахівців не існує занадто вузьких ділянок — ми розширюємо можливості своїми практичними знаннями і фантазією!

Відгуки

Отзыв АК
Отзыв АК

Опис ...

Олександр, Київська обл.
Олександр, Київська обл.

Нами була куплена земельна ділянка на якій уже був залитий ф...

Орест, 30 років. м. Київ
Орест, 30 років. м. Київ

Зізнаюсь, спочатку було страшно давати завдвння таким молоди...

Світлана Київська обл., Броварський р-н.
Світлана Київська обл., Броварський р-н.

Ми запланували зробити надбудову над існуючим будинком. Замо...

Побудовано

Проект Вільшан
Проект Вільшан

Проект Вільшан, Площа 108 м2 Технологія будівництва - ...

Будинок в м.Яремче
Будинок в м.Яремче

Житловий Будинок в місті Яремче. Технологія будівництва -...

Будинок 135 м2 в Ужгороді
Будинок 135 м2 в Ужгороді

Житловий Будинок в місті Ужгород. Технологія будівництва ...