Проекти дачних будинків

Qubo

Qubo

1254 грн / 20.9 кв. м

Блеквуд

Блеквуд

2670 грн / 44.5 кв. м

Брайт

Брайт

3000 грн / 50 кв. м

Верус

Верус

1860 грн / 31 кв. м

Довган

Довган

2700 грн / 45 кв. м

Кенія

Кенія

3636 грн / 60.6 кв. м

Клаус

Клаус

1020 грн / 17 кв. м

Колонщина

Колонщина..

4840 грн / 88 кв. м

Комфорт

Комфорт

4675 грн / 85 кв. м

Луговий

Луговий

3900 грн / 65 кв. м

Микулинці

Микулинці..

3528 грн / 58.8 кв. м

Ніка

Ніка

5060 грн / 92 кв. м

Ніколас

Ніколас

1020 грн / 17 кв. м

Пауло

Пауло

2880 грн / 48 кв. м

Ранчо

Ранчо

2460 грн / 41 кв. м

Славськ

Славськ

3540 грн / 59 кв. м

Суховоля

Суховоля..

3108 грн / 51.8 кв. м

Терен

Терен

3960 грн / 66 кв. м

Угринів

Угринів

3720 грн / 62 кв. м

Фокс

Фокс

3000 грн / 50 кв. м

Проекти дачних будинків від АБ «АК» – це можливість отримати власний затишний куточок на природі, куди в будь-який час можна втекти від швидкості та динамічності міста. Вони втілюють в собі різноманітні можливості, які людині здатен запропонувати заміський відпочинок, незалежно від загальної площі, поверховості та архітектурного виконання.

Часи, коли дачний будинок виконував роль сховища для інвентаря, необхідного для виконання садово-городних робіт, або тимчасового притулку від негоди, давно в минулому. Сьогодні будь-який проект дачного будинку показує замовнику, що він отримує основу для комфортного відпочинку на лоні природи з усіма можливими благами. Але вирішувати, які саме на дачні будинки проекти розглядати:

має сам замовник, враховуючи кількість членів сім’ї, наявність вільного часу, тощо. Проекти дачних домов від АБ «Архітектурна Кухня» надають змогу кожній сім’ї здійснити бажання, отримавши будівлю своєї мрії.

Проект дачного будинку – переваги

Отримавши проект, замовник має змогу побачити, як саме виглядатиме його майбутній будинок. Завдяки плануванню та площі можна оцінити його практичність та ергономічність. Пропорції та зовнішня естетичність оцінюються завдяки тривимірній візуалізації. Попередньо розроблений проект дозволяє уникнути переробок в майбутньому, адже завдяки йому замовник та будівельники можуть орієнтуватись на кінцевий результат.

На дачні будинки проекти є гарантією їх надійності та довговічності, адже саме на даному етапі закладаються необхідні технічні параметри, починаючи з особливостей фундаменту та закінчуючи складом покрівельного пирога.

Будь-яке з креслень архітекторів є зручним та функціональним, адже кожен будинок спланований з максимальною раціональністю. Конструкції в цілому є максимально освітленими та досить теплими.

Будівельна компанія візьметься за роботу лише при наявності проекту, адже він надає змогу виконробу контролювати якість виконуваних будівельниками робіт.

Проекти дачних домов роблять будівництво економним, адже:

Дачні будинки проекти – особливості

АБ «АК» проектує будівлі, розраховані як на тимчасову, так і на всесезонну експлуатацію. Часом клієнти бажають заощадити час планування та мінімізувати витрати. В такому разі їм пропонується розглянути на сайті компанії готові розробки та обрати типовий проект дачного будинку. За необхідності, до нього можуть бути внесені запропоновані клієнтом невеликі зміни. Також такі проекти можуть адаптуватись під реальні умови ландшафту, грунту, форму та розмір ділянки, віддаленість від комунікацій та інші непередбачувані фактори.

Архітектори компанії з задоволенням беруться і за створення індивідуальних креслень, в яких втілюються будь-які побажання замовника, особливості ландшафту та кліматичної зони. Так, можна замовити проекти дачних будинків з гаражем, мансардою, терасою, басейном, більярдною, домашнім кінотеатром, господарським приміщенням.

Проекти дачних будинків до 100 м2

В каталозі архітектурного бюро запропоновані як невеликі креслення, так і проекти дачних будинків до 100 м. Це досить зручний варіант для родини, що може бути як одноповерховим, так і виконаним з мансардним поверхом. Будь-який з варіантів виконано за дотриманням необхідних норм планування в сучасному стилі. У них передбачені всі умови для комфортного проживання.

Проекти дачних будинків до 60 м2

Справжньою знахідкою для невеликої ділянки є проекти дачних будинків до 60 м2. Невеликий розмір не заважає їм бути зручними, надійними, відповідати всім побажанням замовника.

Проекти дачних будинків 7 на 8 можна знайти у типовому варіанті на сайті в відповідному розділі. Фото та плани кожної моделі дозволяють більш повно уявити кінцевий варіант та вирішити, який найбільше підходить родині. За відсутності такої моделі, архітектори компанії створять унікальну будівлю, якої не матиме більше жодна родина.

Проекти дачних будинків з мансардою – зручне збільшення корисної площі

Досить популярними серед замовників є проекти дачних будинків з мансардою, що дозволяє збільшити корисну площу будівлі, при тому не змінюючи задані розміри будівельного майданчика. Мансарда є оптимальним рішенням для розміщення кабінету, гардеробної, спальні, дитячої кімнати. Серед інших переваг подібних креслень слід визначити наступне:

Витрати на реалізацію проекту будуть нижчими, ніж на зведення будинку в один чи два поверхи такої ж площі. АБ «АК» створює оригінальні проекти дачних будинків, що задовольняють вимоги навіть найвибагливіших клієнтів. Також в компанії можна замовити спроектувати приватне житло, церкви, храми та комерційну нерухомість.

Відгуки

Отзыв АК

Отзыв АК

Опис ...

Олександр, Київська обл.

Олександр, Київська обл.

Нами була куплена земельна ділянка на якій уже був залитий ф...

Орест, 30 років. м. Київ

Орест, 30 років. м. Київ

Зізнаюсь, спочатку було страшно давати завдвння таким молоди...

Світлана Київська обл., Броварський р-н.

Світлана Київська обл., Броварський р-н.

Ми запланували зробити надбудову над існуючим будинком. Замо...

Побудовано

Проект Вільшан

Проект Вільшан

Проект Вільшан, Площа 108 м2 Технологія будівництва - ...

Будинок в м.Яремче

Будинок в м.Яремче

Житловий Будинок в місті Яремче. Технологія будівництва -...

Будинок 135 м2 в Ужгороді

Будинок 135 м2 в Ужгороді

Житловий Будинок в місті Ужгород. Технологія будівництва ...