Проект церкви

Каплиця

Каплиця

2000 грн / 25 кв. м

Церква 112

Церква 112..

8960 грн / 112 кв. м

Церква 160

Церква 160..

12800 грн / 160 кв. м

Церква 190

Церква 190..

16150 грн / 190 кв. м

Церква 196

Церква 196..

15680 грн / 196 кв. м

Церква 223

Церква 223..

21185 грн / 223 кв. м

Церква 268

Церква 268..

20100 грн / 268 кв. м

З особливою увагою фахівці АБ «Архітектурна Кухня» розробляють проект церкви. Творити прекрасне, що допомагає розкриттю душі, — надзвичайно величезна відповідальність. Для віруючих церква — місце, де можна возз'єднатися з Творцем.

Проект Храму

Кожен проект храму — це симфонія творення, молитви, прощення і розуміння. Це перший крок до будівництва маленького дива. Душа без віри — сирота. Проекти храмів ми створюємо з любов'ю до людей і безмежною вірою в те, що в кожному з нас є іскра Божа, яка очікує можливості розкритися і поділитися своїм теплом з оточуючими.

Проекти храмів та церков

Пропоновані АБ «Архітектурна Кухня» готові проекти храмів та церков створювалися в тісній співпраці з людьми віри — настоятелями і священиками. Безсумнівно величезний внесок у розробку наших проектів були отримані від них, такі знання як канони будівництва сакральних місць, старовинні способи зведення храмів, так і перспективи зміни кількості парафіян.

Проекти дерев'яних церков

Красиві і повні чарівності проекти дерев'яних церков допоможуть стати трішки ближчими до природи, ближчими до блаженства спілкування з однодумцями.

Проекти дерев'яних храмів

Проекти дерев'яних храмів та церков розроблені при постійній і якісній участі архітекторів, проектувальників, інженерів. Наші проекти дерев'яних храмів — це поєднання сучасних вимог будівельних норм та церковних канонів. Зігідно проектів АБ «Архітектурна Кухня» побудувати храм чи церкву не представить особливих зусиль як фахівцям, так і самим парафіянам. Вся проектна документація оформлена таким чином, що можна без труднощів зорієнтуватися на кожному етапі будівництва. За бажанням замовника ми вносимо дозволені зміни навіть в ході спорудження святого місця. При проектуванні храмів для будівництва далеко від населених пунктів або, щоб уникнути зайвих витрат при експлуатації будівлі — можемо розширити проект, розробляючи плани автономного енергозабезпечення та водопідведення. Краса і віра врятують наш світ. Ми сповнені бажання створити проект храму, де люди будуть ставати добрішими.

Відгуки

Отзыв АК

Отзыв АК

Опис ...

Олександр, Київська обл.

Олександр, Київська обл.

Нами була куплена земельна ділянка на якій уже був залитий ф...

Орест, 30 років. м. Київ

Орест, 30 років. м. Київ

Зізнаюсь, спочатку було страшно давати завдвння таким молоди...

Світлана Київська обл., Броварський р-н.

Світлана Київська обл., Броварський р-н.

Ми запланували зробити надбудову над існуючим будинком. Замо...

Побудовано

Проект Вільшан

Проект Вільшан

Проект Вільшан, Площа 108 м2 Технологія будівництва - ...

Будинок в м.Яремче

Будинок в м.Яремче

Житловий Будинок в місті Яремче. Технологія будівництва -...

Будинок 135 м2 в Ужгороді

Будинок 135 м2 в Ужгороді

Житловий Будинок в місті Ужгород. Технологія будівництва ...