Проекти будинків і котеджів

В умовах важкої економічної ситуації в країні, розраховувати громадянам на допомогу держави в поліпшенні своїх житлових умов годі й говорити. АБ «Архітектурна кухня» надає можливість людям самим обирати, в якому будинку вони хочуть жити в найближчому майбутньому.

У нашому каталозі готових розробок є різні за площею, складності та бюджету варіанти для будівництва житлових будинків і котеджів, в тому числі економ-пропозиції. Крім того, ми систематично проводимо цікаві акції для своїх клієнтів, щоб здійснення їхніх мрій стало ще доступнішим.

Проект будинку - перша сходинка до мрії!

Кажуть, що зробити можна все, що душі завгодно, потрібно тільки захотіти. Чим сильніше ви горите бажанням, тим більше шансів. Можете не вірити, але це працює. Але саме по собі бажання не збудеться, для цього потрібно докласти зусиль. Підніміться, розправте плечі і починайте творити свою долю. Насамперед визначтеся з проектом майбутнього гніздечка, відвідавши сторінку даного сайту з каталогом. Нехай яскраві, різнопланові ілюстрації послужать вам додатковим джерелом натхнення.
Обрану планування можна обговорити на сімейній раді, зі своєю половинкою, з друзями, дітьми. Захотілося внести деякі корективи в типовий варіант? Телефонуйте нам. Досвідчені архітектори, інженери підкажуть, як вирішити цю задачу з мінімальними додатковими витратами.

Де недорого купити проект котеджу?

Щоб придбати проектно-кошторисну документацію, необхідну для початку будівельних робіт, потрібно визначитися з основними параметрами котеджу: площа, планування. Далі важливо намітити рамки бюджету. І тільки після цього подивитися, що пропонує АБ «Архітектурна кухня» в рамках вже готових рішень. Навіть для скромного бюджету є ряд цікавих варіантів.
Ми виконуємо повний спектр архітектурно-проектних робіт, в тому числі здійснюємо архітектурний нагляд за ходом будівництва за бажанням замовника. Гідне якість готових пакетів документації і невисокі ціни, безумовно, вас зацікавлять.

Проекти котеджів з гаражем та іншими особливостями

Ми знаємо, що смаки споживачів різні, тому постаралися максимально урізноманітнити добірку готових проектних пакетів. З цією метою були включені такі елементи, як гараж, мансарда, сауна, тераса.
Якщо у вподобаному вам варіанті потрібний елемент відсутній, ми зможемо його внести. Якщо ж він виявиться зайвим (наприклад, у вас немає машини і вам не потрібен гараж), то його можна прибрати. Ці та інші зміни фахівці внесуть на ваше прохання. Якість і надійність нашої роботи при цьому не постраждає, оскільки проектанти спільно з інженерами зроблять перерахунки частини конструкції, а якщо буде потрібно, то і всій.
Ми працюємо для людей, тому завжди йдемо їм назустріч. Зателефонуйте нам, щоб обговорити свій вибір або зробити його, уточнити деталі або дізнатися іншу цікаву для вас інформацію. Подумайте про важливість моменту і не затримуйтеся з рішенням, телефонуйте сьогодні.