Проекти будинків Івано-Франківск

Мрія про власний будинок живе в серці кожного свідомого глави сімейства. І щоб з області солодких мрій перенести її у власне життя, потрібно почати з першого, але основоположного етапу - придбати проект будинку своєї мрії. З цього історичного моменту почнеться втілення ваших грунтовних, але поки абстрактних планів в цілком матеріальний об'єкт житлового фонду. А якщо у вас буде на руках повний пакет проектно-кошторисної документації, то і свій будиночок обов'язково буде, адже перший крок до нього ви вже зробили.

  
Проекти двоповерхових будиків в Івано-Франківску

Де купити проект будинку в Івано-Франківську?

АБ «Архітектурна кухня» пропонує вам професійну допомогу в цьому питанні за вельми помірну ціну. У нашому каталозі ви знайдете багато готових, ретельно розроблених проектних пакетів з докладними ілюстраціями.

У нас можна не тільки купити один з типових проектів, а й внести в нього незначні зміни за допомогою фахівців АБ. Вони дозволять наблизити його до ваших уявлень про ідеальне житло.

Якщо відповідного варіанту ви не знайшли, ми розробимо для вас індивідуальний, який буде повністю відповідати вашим можливостям і бажанням.

  
Проекти будинків від Архітектурної кухні

Замовити проект будинку в Івано-Франківську, Івано-Франківської області

Володіючи ділянкою землі в місті Івано-Франківську або Івано-Франківської області, придатним для забудови, вже можна замовляти план майбутнього сімейного гніздечка. Наша компанія забезпечить вас не тільки необхідним пакетом документів, а й надасть ряд супутніх послуг з підготовчим і додаткових робіт:

  • геологія;
  • геодезія;
  • архітектурний нагляд за ходом будівельних робіт;
  • документальний супровід і т.д.

Реалізовані проекти будинків в Івано-Франківську

Нашим майбутнім клієнтам завжди цікаві фотозвіти про реалізовані пакетах проектної документації, яку придбали у нас люди і вже втілили їх у життя. Тому ми із задоволенням розміщуємо їх на сайті разом з відгуками вдячних замовників. Як бачите, мрії збуваються!

  

Нам буде приємно, якщо через деякий час ви також захочете залишити відгук про роботу АБ «Архітектурна кухня» і він поповнить нашу цінну колекцію виконаних бажань разом з фотографіями новобудови, в якій живе ще одна щаслива сім'я. Ми розділимо вашу радість і покажемо іншим гостям сайту новий предмет вашої гордості. Не відкладайте краще життя на потім, телефонуйте нам зараз!