Проект одноповерхового будинку з мансардою

Одноповерховий будинок являє собою класичний варіант заміського житла, чим і пояснюється його популярність. Перевагами таких будівель виступають надійність і грунтовність, характерні для невисоких будівель.

Думка, що час одноповерхового житла пройшло, і майбутнє - за багатоповерховими будинками, помилкове. Сучасні проекти одноповерхових будинків, створені талановитими архітекторами, дозволяють втілити в життя будь-які побажання майбутніх власників. Добротний, грамотно спланований будинок, розташований в мальовничій місцевості, виглядає стильно і елегантно. А вже затишок і комфорт в такому житлі власникам забезпечений!

Проекти дачних будинків з мансардою об'єднують в собі переваги одно- і двоповерхових будівель

Особливості одноповерхових будинків з мансардою

При великій різноманітності проектів одноповерхових будинків, готовим будинкам притаманні певні загальні властивості, які варто враховувати, плануючи будівництво власного заміського житла.

З переваг в будівництві одноповерхового будинку з мансардою можна виділити наступні особливості:

  • менші терміни будівництва, ніж при зведенні двоповерхового будинку;
  • економія на матеріалах для стін і глибині фундаменту, так як зі зменшенням ваги будинку вимоги до їх міцності знижуються
  • можливість будівництва навіть на грунті зі слабкою несучою здатністю;
  • менша в порівнянні з двоповерховими будівлями площа стін, що представляє собою відчутний плюс в питаннях економії на опаленні в зимовий час і матеріалів для утеплення
  • своєрідна форма вікон і стін мансарди дарує власникам простір для творчості, дозволяючи оформити цю частину будинку в оригінальному стилі, перетворивши в родзинку нового житла.

Однак переваги будівництва такого будинку з лишком покривають всі труднощі, пов'язані з його зведенням

Єдина обставина, здатна перешкодити купити проект одноповерхового будинку і втілити його в життя - обмеженість території, на якій передбачається розташувати споруду. Масштаби мансарди не розраховані на ту кількість кімнат, яке може вмістити другий поверх - під них доведеться відводити місце в нижній частині, і просторий одноповерховий будинок займе чималу площу землі.

Якщо двір знаходиться на схилі, будуть потрібні додаткові зусилля, щоб вирівняти майданчик, відведену під забудову, і спроектувати дизайн самого ділянки.

Однак переваги такого будинку з лишком покривають всі труднощі, пов'язані з його зведенням

Проекти дачних будинів з мансардою на любий смак

Ви плануєте будівництво за містом і зупинили вибір на дачному будинку з мансардою? Прийшов час відшукати той єдиний і найкращий проект, який стараннями цілої команди фахівців перетвориться в затишний будинок, що дарує всій родині радість і тепло протягом довгих років.

Наша компанія готова запропонувати вам різноманітні авторські проекти дачних будинків з мансардою. Досвідчені архітектори дадуть відповідь на будь-яке питання, що стосується проектів, а тривимірна модель дозволить оцінити переваги будинку ще до початку будівництва.

До уваги наших клієнтів пропонуються проекти дачних будинків з мансардою, оснащені терасами, гаражами і балконами, виконані в різних архітектурних стилях.                                              

            

            
            

 Проект Ирланд