Проекти будинків: Ужгород

Сьогодні не важливо, де ти живеш - в великому місті або маленькому селі - всюди в Україні ціни на житло значно перевищують фінансові можливості багатьох сімей. Регіон Закарпаття - не виняток. Але рятівним виходом з непростої ситуації може стати будівництво доступного житла за економічним сучасним технологіям, які швидко набирають популярність у населення.

  
Проекти будинків з мансардою

Навіть якщо ви вже придбали ділянку, вам необхідний пакет проектно-кошторисної документації для будівництва майбутнього сімейного гніздечка. Це перший, але дуже важливий щабель на шляху до власного будинку. Чому б не зайнятися його пошуком прямо зараз?

Проекти будинків в Ужгороді та Закарпатській області

На сайті АБ «Архітектурна кухня» є спеціальний розділ готових проектів, які ідеально підходять для будівництва будинку в Ужгороді або Закарпатській області. Фахівці АБ можуть адаптувати будь-який ваш вибір під конкретну ділянку. Ви зможете:

  • купити один з безлічі варіантів;
  • внести зміни в той, який найближче до вашого ідеалу;
  • замовити новий проект, який розроблять за вашим бажанням з нуля.

Також можна скористатися низкою додаткових послуг наших фахівців. Наприклад, геодезія або архітектурний нагляд за ходом будівельно-монтажних робіт.

  
Проекти одноповерхових будинків

Проекти котеджів в Ужгороді

Новий заміський котедж нічим не поступається міській квартирі, а за багатьма параметрами затишку, комфорту і витрат на експлуатацію навіть перевершує її. Плюс чисте повітря і відсутність дорожнього шуму.

Котедж може бути одно- або двоповерховим, з мансардою, терасою, гаражем. Виконаний у стилі модерн, хай-тек, класик. Стильний і сучасний, милий і практичний одночасно. Невеликий будиночок або солідний особняк.

Зверніть увагу на наш каталог проектів. Уже розроблені пакети проектної документації, готові рішення дизайну та оформлення, з гарними кольоровими фотографіями очікуваного результату.

  
Проекти двоповерхових будинків

Проект будинку в Ужгороді: де купити вигідно?

Займаючись пошуками, ви зіткнетеся з величезною кількістю пропозицій. Вам будуть пропонувати дешеві і дорогі варіанти, розроблені колективами з досвідом і без. Не ризикуйте безпекою своїх близьких і не довіряйте компаніям з сумнівною репутацією, які недавно з'явилися на ринку.

АБ «Архітектурна кухня» представляє творчий колектив професійних інженерів і архітекторів, які мають солідний досвід роботи, а багато хто з їхніх проектів вже втілені в життя і радують людей надійністю і відмінною якістю.

Якісна проектна документація за прийнятною ціною - це девіз колективу, який завжди працює на результат, йдучи назустріч кожному клієнту. Часто проводяться на сайті цікаві акції з ще більш вигідними за ціною пропозиціями.

Зателефонуйте нам сьогодні, щоб переконатися в правильності свого рішення. Ми відповімо на ваші запитання, проконсультуємо і підкажемо можливі рішення для кожного конкретного завдання.