готові проекти котеджів

 

Якщо є мрія про будинок, то перший крок до її здійсненню - це покупка проекту. Професійно виконаний проект дозволить будівельній бригаді швидко і чітко втілити в життя вашу мрію.
Не обов'язково замовляти в АБ «Архітектурна кухня» проектну документацію і чекати її виконання. Врахуйте, що краще розглянути вже готові розробки. Якщо в загальному вам сподобався який-небудь варіант, але вам хочеться внести незначні зміни, фахівці АБ готові їх розглянути і допомогти вам.

  

Проекти будинків і котеджів: вибираємо правильно

Вибір пакета проектно-кошторисної документації з готових варіантів зробити не складно, якщо врахувати такі особливості:

1. Площа ділянки під забудову.
2. Кількість поверхів будівлі.
3. Бажана площа будови.
4. Наявність гаража, мансарди, тераси.
5. Стиль зовнішнього дизайну.

Подумайте, якими особливостями повинен володіти будинок, щоб він відповідав вашим сподіванням і мріям. І тоді втілити вашу мрію стане набагато легше.
Проекти котеджів з гаражем

В арсеналі АБ є на вибір проекти житлових будівель з гаражем і без. Якщо сподобався пакет документації, але гараж в ньому не передбачений, ми готові обговорити необхідні вам зміни.
В акційні пропозиції нашого бюро є можливість отримати розробку документації на гараж в подарунок, якщо площа будівлі становить 200 кв. м і більше.

  
Проекты домов с гаражом

Будувати спочатку житло з гаражем вигідніше, ніж добудовувати гараж пізніше. Більш того, збережеться єдине рішення по дизайну і оформлення будівель, а зовнішній вигляд буде завершеним і бездоганним.
Тому радимо вам відразу вибирати варіант будинку з гаражем. Отримайте єдиний архітектурний ансамбль в єдиному стилі.
Проекти одноповерхових котеджів

Одноповерхові житла не поступаються позицій в популярності своїм дво- і триповерховими аналогам. Їх вибирають з багатьох причин: наявність в сім'ї малюків і літніх людей, достатня територія під забудову, бажання розмістити все на першому поверсі і так далі.

  
Проект Коваль - 118м2

Одноповерхові котеджі також можуть бути цікаві за своїм дизайном, незалежно від загальної площі. Подивіться запропоновані варіанти в каталозі, і ви переконаєтеся, що одноповерхові будиночки красиві, стильні, сучасні.
Розміри будівель бувають різними: від невеликого будиночка до шикарного котеджу для респектабельної сім'ї. Все залежить від ваших можливостей, потреб і смаку.
Не довіряйте важливу документацію з проектування житлового будинку невідомим фірмам, інакше доведеться платити двічі. Якщо вам важко визначитися, виникли питання, з'явилися сумніви - телефонуйте нам. Архітектори АБ «Архітектурна кухня» люблять свою роботу і з задоволенням вас проконсультують. Телефонуйте сьогодні!