Проект одноповерхового будинку з мансардою Копачів

Проект одноповерхового будинку з мансардою Копачів
Проект одноповерхового будинку з мансардою Копачів Проект одноповерхового будинку з мансардою Копачів Проект одноповерхового будинку з мансардою Копачів Проект одноповерхового будинку з мансардою Копачів Проект одноповерхового будинку з мансардою Копачів Проект одноповерхового будинку з мансардою Копачів Проект одноповерхового будинку з мансардою Копачів Проект одноповерхового будинку з мансардою Копачів Проект одноповерхового будинку з мансардою Копачів Проект одноповерхового будинку з мансардою Копачів Проект одноповерхового будинку з мансардою Копачів Проект одноповерхового будинку з мансардою Копачів Проект одноповерхового будинку з мансардою Копачів Проект одноповерхового будинку з мансардою Копачів

Модель kopachiv

Ціна: 6 105 грн
Площа: 111 KB. M

Характеристики

Площа
від 70 до 120 кв. м
Площа забудови
106,7 кв.м
Кількість житлових кімнат
5

Ціна будівництва під ключ:
1 098 900 грн

Опис

Сучасний проект заміського будинку, в котрому гармонійно перегукуються інтер’єр та екстер’єр будинку. Використання екологічних матеріалів додають характерності даному будинку, а кольористика фасадів тільки сприяє цьому.

Зовні - затишний будинок,проте всередині великий відкритий простір, дерев’яні масивні балки, що об’єднують собою кухню-вітальню першого поверху та простір мансарди.

Гарно освітлений інтер’єр у будь-яку пору року чи час доби, такого ефекту було досягнуто за допомогою не тільки зовнішніх віконних проємів, але й дахових та внутрішніх вікон.

Велика тераса, котра охоплює практично четверту частину будинку, де господарі проводитимуть не тільки свої затишні сімейні посиденьки, але й гучні застілля зі всією родиною.

 

 

Відгуки

Олександр, Київська обл.
Олександр, Київська обл.

Нами була куплена земельна ділянка на якій уже був залитий ф...

Галина, 27 років. м. Тернопіль
Галина, 27 років. м. Тернопіль

Дякуємо команді Архітектурного Бюро “Архітектурна Кухн...

Орест, 30 років. м. Київ
Орест, 30 років. м. Київ

Зізнаюсь, спочатку було страшно давати завдвння таким молоди...

Отзыв АК
Отзыв АК

Опис ...

Побудовано

Проект Гамаліїв
Проект Гамаліїв

проект Гамаліїв  Площа 134м.кв Технологія будівни...