Нові проекти

Qubo

Qubo

1254 грн / 20.9 кв. м

Гараж для авто P35

Гараж для авто ..

2118 грн / 35.3 кв. м

Навіс для авто P39

Навіс для авто ..

2388 грн / 39.8 кв. м

Блеквуд

Блеквуд

2670 грн / 44.5 кв. м

Сколе

Сколе

6056 грн / 110.1 кв. м

Баварія

Баварія

3264 грн / 54.4 кв. м

Закопане

Закопане..

6089 грн / 110.7 кв. м

Недільна школа(трапезна)

Недільна школа(..

6830 грн / 136.6 кв. м

Скай

Скай

6980 грн / 139.6 кв. м

Сокільники

Сокільники..

13381 грн / 267.6 кв. м

Грей

Грей

4648 грн / 84.5 кв. м

Гармонія

Гармонія..

6166 грн / 112.1 кв. м

Акційні пропозиції

Проекти будинків

Повсякденне життя більшості людей досить насичене, і часом так не вистачає спокою та комфорту. Тим, хто вирішив облаштувати власне затишне заміське житло, в яке завжди хочеться повернутись, фахівці АБ «Архітектурна Кухня» пропонують розглянути вже готові типові проекти будинків або створити індивідуальний план, що цілком відповідатиме побажанням кожного члена родини.

Типовий проект будинку – переваги

Під час будівництва дому для сім’ї одне з важливих завдань — правильно обрати проект будинку. Каталог розробок компанії «Архітектурна Кухня» включає різноманітні будівельні рішення. Більшість з запропонованих варіантів вже перевірені на практиці будівельниками та мешканцями. У Львові, Києві, Івано-Франківську, Чернівцях, Дніпрі, Одесі красуються як невеликого розміру симпатичні зручні будиночки, так і великих розмірів надійні житлові садиби, збудовані за проектами фахівців компанії.

Завдання дизайнерів – створити на будинки проекти, що будуть ідеально відповідати потребам замовників. Тому, кожен проект будинка, перш ніж він буде представлений клієнтам, розраховується до дрібниць.

На сайті компанії можна знайти проекти будинків в один або декілька поверхів, з мансардою, лоджією та балконом, другим світлом, господарським приміщенням та гаражем. Популярними серед замовників є проєкти будинків з просторою терасою, де можна збиратись з сім’єю чи друзями за обіднім столом, проводити різноманітні вечірки, сімейні спектаклі чи просто насолоджуватись красою навколишньої природи.

  • Проект будинків в один поверх – ідеальне рішення для родин, які люблять велику кількість часу проводити разом, спілкуватись один з одним та вести спільне господарство. Це найкращий варіант для сімей, де є маленькі діти, люди похилого віку або з обмеженою рухливістю.
  • Проекти будинку в два поверхи вирізняються більш функціональним плануванням, адже дозволяють житловий простір розділити на зону відпочинку та сну, виділити місця для зустрічі гостей, робочого кабінету та інших необхідних для комфорту мешканців приміщень.

Розглядаючи проект будинки від АБ «Архітектурна Кухня», кожен клієнт має можливість не лише обрати й купити певний варіант, але й внести в нього свої корективи, щоб в результаті отримати особистий зручний та затишний простір.

Індивідуальний проект будинків – кращий вибір

Типовий проект будинку – це досить зручно та більш економно. Але, маючи змогу, не слід відмовлятись отримати власне житло за індивідуальною розробкою. Сама назва вже говорить про те, що на будинок проект буде створено з нуля відповідно до вимог певного замовника.

Причини обрати індивідуальну розробку:

  • Ексклюзивність. Такого житла не матиме жодна інша родина! Щоб зробити його унікальним та максимально комфортним, можна, створюючи на будинок проекти, додавати будь-які фішки. Клієнт сам обирає загальну площу, кількість поверхів, кімнат та їх призначення.
  • Врахування особливостей земельної ділянки. Перш, ніж розпочати креслення, експертами компанії проводиться вивчення геологічних та геодезичних умовмісцевості, після чого розпочинається створення ескізів. Як наслідок, будинок, створений за індивідуальним плануванням, служитиме значно довше.
  • Можливість самостійно обрати будь-які матеріали для оздоблення. Єдиним обмеженням може стати лише власний бюджет, а всі мрії при розробці проекту втілять в життя кваліфіковані архітектори.
  • Авторський контроль. За проведенням робіт слідкуватиме архітектор-розробник, що гарантує відсутність жодних відхилень від плану в процесі будівництва.

Індивідуальні проекти будинків – це відносно дорого, але, якщо більш важливою є саме ексклюзивність, а не ціна, такий варіант є ідеальним. Крім того, слід враховувати, що для створення креслень необхідно достатньо часу, тому загальна тривалість будівництва дещо збільшиться.

Проекти будинку – що впливає на вартість

Ціна на проекти будинку визначається з урахуванням різних складових, що залежать від унікальних параметрів кожного об’єкту. Тому розрахунок вартості житла завжди проводиться в індивідуальному порядку.

  • Перш, ніж створити проект будинку, бажано провести інженерно-геологічні дослідження, щоб розуміти умови ділянки, на якій буде споруджено житло. Витрати на організаційні роботи є одним із пунктів майбутніх витрат.
  • Під час проектування створюється декілька ескізних варіантів проекту для погодження з замовником, проводиться розробка архітектурних, конструктивних, об’ємно-планувальних рішень, інженерних систем та комунікацій. Замовляючи проект будинків, варто знати, що на загальну ціну впливає загальна площа будівлі. Чим вона більша, тим нижчою буде вартість проектування. Також на формування кінцевої суми впливають кількість поверхів, інженерні системи, архітектурний стиль.

Зміни в типове планування також збільшують його вартість в залежності від масштабу змін. Наприклад, особливості рельєфу місцевості або близько розташовані до поверхні грунтові води потребують змін у конструкцію фундаменту, що значно збільшить первинну вартість проекту. Тому, іноді більш вигідним є підписання договору на індивідуальне проектування.

Проекти будинків від АК «Архітектурна кухня» – висока якість та прозора вартість виконання проектних робіт, швидка та успішна реалізація будь-якого замовлення!

Реалізовано

147

проектів
за 7 років

Побудовано

15 000

кв. м будинків
за 7 років

Географія

48

міст
України