Нові проекти

Березівка

Березівка..

11300 грн / 226 KB. M

Верус

Верус

1860 грн / 31 KB. M

Ранчо

Ранчо

2460 грн / 41 KB. M

Копачів

Копачів

6105 грн / 111 KB. M

Колонщина

Колонщина..

4840 грн / 88 KB. M

Лагуна

Лагуна

1800 грн / 30 KB. M

Церква 223

Церква 223..

21185 грн / 223 KB. M

Малютянка

Малютянка..

8500 грн / 170 KB. M

Угринів

Угринів

3720 грн / 62 KB. M

Валентайн

Валентайн..

6243 грн / 113.5 KB. M

Айвенго

Айвенго

10600 грн / 212 KB. M

Оріон

Оріон

11050 грн / 221 KB. M

Акційні пропозиції

Проекти будинків від АБ «Архітектурна Кухня»

Сучасні і стильні проекти будинків від АБ «Архітектурна Кухня» допоможуть і мрійникам, і реалістам зробити перший крок до власного будинку мрії. Мудрість предків свідчить: якщо Вам дадуть сокиру і завдання зрубати вікове дерево, — дві третини часу необхідно витратити на те, щоб якісно нагострити сокира. У випадку з будівництвом дому для сім'ї однією з найважливіших завдань є правильно вибрати проект будинку.

Готові проекти будинків — відмінне рішення

Не заблукати у величезному виборі, наданому на ринку, Вам допоможуть готові проекти будинків, приготовані фахівцями АБ «Архітектурна Кухня». Ми розриваємо шаблони, дозволяємо Вашої мрії піднестися, переплестися з фантазією наших архітекторів і проектантів, після чого повернутися в реальність у вигляді креслень, малюнків, розрахунків. Пропоновані нами готові проекти будинків — це панацея від невизначеності вибору. Якщо, вибираючи проект будинку ціна для Вас має важливе значення, наші консультанти підкажуть варіанти мінімізації витрат.

Купити проект будинку — легко!

Ми надаємо клієнту можливість не просто купити проект будинку, але і внести свої корективи, відповідно до побажань членів сім'ї, які стануть у недалекому майбутньому щасливими власниками особистого затишного маленького світу.

Що впливає на вартість проекту будинку?

Вартість проекту будинку залежить від метражу площі забудови, поверховості, матеріалів, з яких планується будівництво ще ряду складових, які спільно з Вами визначать фахівці високого рівня, які працюють в АБ «Архітектурна Кухня». У разі, якщо Ваш вибір впаде на готовий проект будинку, наданого Вам для ознайомлення, але у Вас з'явиться бажання змінити деякі незначні деталі, — наш проектант, після визначення доцільності таких змін, може надати документації, що задовольняє Ваші вимоги і побажання, вид. Для зручності наступного кроку у створенні Вашого власного гнізда, наші маги-технарі виробляють прив'язку до наданої будівельному майданчику. Наш проект Вашого будинку наповнить будівельні будні легкістю і скоротить строки очікування новосілля до мінімуму. Наші проекти будинків надзвичайно легко читаються. Будувати за ним — одне задоволення!

Реалізовано

0

проектов
за 5 років

Побудовано

0

кв. м будинків
за 5 лет

Географія

0

міст
України