Нові проекти

Недільна школа(трапезна)

Недільна школа(..

6830 грн / 136.6 KB. M

Скай

Скай

6980 грн / 139.6 KB. M

Сокільники

Сокільники..

13381 грн / 267.6 KB. M

Грей

Грей

4648 грн / 84.5 KB. M

Гармонія

Гармонія..

6166 грн / 112.1 KB. M

Бравіс

Бравіс

4659 грн / 84.7 KB. M

Марвель

Марвель

6155 грн / 111.9 KB. M

Секвоя

Секвоя

13000 грн / 260 KB. M

Ковчег

Ковчег

6573 грн / 119.5 KB. M

Готель Монблан

Готель Монблан..

14500 грн / 290 KB. M

Фірс

Фірс

4235 грн / 77 KB. M

Гауз

Гауз

6830 грн / 136.6 KB. M

Акційні пропозиції

Проекти будинків від АБ «Архітектурна Кухня»

Сучасні і стильні проекти будинків від АБ «Архітектурна Кухня» допоможуть і мрійникам, і реалістам зробити перший крок до власного будинку мрії. Мудрість предків свідчить: якщо Вам дадуть сокиру і завдання зрубати вікове дерево, — дві третини часу необхідно витратити на те, щоб якісно нагострити сокира. У випадку з будівництвом дому для сім'ї однією з найважливіших завдань є правильно вибрати проект будинку.

Готові проекти будинків — відмінне рішення

Не заблукати у величезному виборі, наданому на ринку, Вам допоможуть готові проекти будинків, приготовані фахівцями АБ «Архітектурна Кухня». Ми розриваємо шаблони, дозволяємо Вашої мрії піднестися, переплестися з фантазією наших архітекторів і проектантів, після чого повернутися в реальність у вигляді креслень, малюнків, розрахунків. Пропоновані нами готові проекти будинків — це панацея від невизначеності вибору. Якщо, вибираючи проект будинку ціна для Вас має важливе значення, наші консультанти підкажуть варіанти мінімізації витрат.

Купити проект будинку — легко!

Ми надаємо клієнту можливість не просто купити проект будинку, але і внести свої корективи, відповідно до побажань членів сім'ї, які стануть у недалекому майбутньому щасливими власниками особистого затишного маленького світу.

Що впливає на вартість проекту будинку?

Вартість проекту будинку залежить від метражу площі забудови, поверховості, матеріалів, з яких планується будівництво ще ряду складових, які спільно з Вами визначать фахівці високого рівня, які працюють в АБ «Архітектурна Кухня». У разі, якщо Ваш вибір впаде на готовий проект будинку, наданого Вам для ознайомлення, але у Вас з'явиться бажання змінити деякі незначні деталі, — наш проектант, після визначення доцільності таких змін, може надати документації, що задовольняє Ваші вимоги і побажання, вид. Для зручності наступного кроку у створенні Вашого власного гнізда, наші маги-технарі виробляють прив'язку до наданої будівельному майданчику. Наш проект Вашого будинку наповнить будівельні будні легкістю і скоротить строки очікування новосілля до мінімуму. Наші проекти будинків надзвичайно легко читаються. Будувати за ним — одне задоволення!

Реалізовано

0

проектов
за 5 років

Побудовано

0

кв. м будинків
за 5 лет

Географія

0

міст
України