Плануєте Будівництво?

 • перелік необхідних документів
 • штрафи за самобуд
 • дозвільні органи

Все це та багато іншого в нашій PDF інструкції

Завантажити безкоштовно не цікавить

Проект будинку ціна

Проект будинку ціна

Яка на проект будинку ціна – одне з перших питань, що ставлять співробітникам АБ «Архітектурна Кухня» потенційні замовники. Але, перш ніж дати на нього відповідь, необхідно знати:

 • яким клієнт бачить власне житло (загальна площа, поверховість, кількість та типи кімнат);
 • скільки чоловік проживатиме у будинку (необхідно для правильного розподілу площі);
 • який вік кожного члену сім’ї (якщо є маленькі діти, літні або хворі люди – кімнати для них краще розташовувати на першому поверсі; також варто передбачувати наперед та створити дитячу кімнату з поглядом на майбутнє);
 • як часто родину можуть відвідувати гості та родичі (ніколи не будуть зайвими простора тераса та кімнати для гостей);
 • яким має бути архітектурний стиль будівлі (насамперед він має відповідати характеру та звичкам кожного члену родини).

Проекти будинків з мансардою

З яких пунктів складається ціна проекту на будинок під ключ

На сьогодні багато сімей мріє про власне житло, адже це – можливість створити відокремлений життєвий простір зі зручним плануванням для кожного члену сім’ї, подалі від шумного міста. Самостійно зробити розрахунки та креслення вміють одиниці, решті ж доводиться звертатись за допомогою до архітекторів.


З яких пунктів складаються ціни на проект будинку? Так як кожна будівля унікальна, тож розрахунок також слід проводити в індивідуальному порядку. При цьому звертається увага на наступні критерії:

 • Кожна ділянка під забудову має певні особливості, включаючи вид грунту, ландшафт. Тому не варто починати проектування без проведення інженерно-геологічних досліджень. Це досить важливий етап для створення міцного та надійного житла для сім’ї, який формує на проектування ціну.
 • Складність архітектурного стилю, інженерних систем, кількість поверхів також впливають на формування кінцевої суми. Чим складніша будова, тим вищою є  ціна проекту на будинок.
 • Загальна площа будівлі – ще один пункт. Чим вона більша, тим нижчою виявиться на проект будинку ціна.

Проектування ціна – типове креслення, індивідуальне чи реконструкція

Що краще обрати з вказаних варіантів – вибір завжди залишається за замовником. Ціни на проект будинку у готовому виконанні є більш доступним варіантом, але подібне житло можна періодично зустрічати на вулицях свого міста. До того ж, готові креслення часто потребують змін через побажання замовника чи особливості земельної ділянки, які можуть суттєво збільшити їх вартість. 


Ціни на проект реконструкції будинку від «АК» також не є занадто високими, тому, маючи певну основу, можна замовити перепланування існуючого будинку.


На індивідуальне проектування ціна є найвищою, адже подібна розробка включає всі побажання замовника (загальна площа, поверховість, кількість та розташування кімнат, архітектурний стиль).

Проекти двохповерхових будинків

Робочий проект та його ціна

Яка на робочий проект ціна, можна дізнатись у працівників АБ «АК». Вона не є однозначною, адже кожне замовлення особливе, що завжди враховується при ціноутворенні. 


Робочий проект будівлі є заключним етапом архітектурного планування. Він складається з комплекту планів та креслень, що є основою для зведення об’єкту. Завдяки такому пакету документів можна максимально точно розрахувати витрати на зведення майбутнього житла. Після погодження проектної документації співробітниками архітектурного бюро буде складений кошторис та замовнику будуть повідомлені вартість та терміни реалізації замовлення.


Як правило, на робочий проект ціна включає наступні розділи:

 • Генеральний план будівлі.
 • Конструктивні рішення.
 • Інженерно-технічні креслення.

Проекти одноповерхових деревяних будинків ціна

Житло в один поверх є досить популярним, особливо серед родин, до складу яких входять маленькі діти та літні люди. На готові проекти одноповерхових деревяних будинків ціна вказана під кожним малюнком на сайті «Архітектурної Кухні», що дозволяє прицінитись та швидше визначитись з певним варіантом будівлі.


Ціна проекту на будинок залежить від його складності та розраховується у кожному випадку індивідуально.

Проекти одноповерхових будинків

Ціни на проект реконструкції будинку

Більшість людей вважає, що архітектурні компанії працюють лише над створенням креслень нових будинків та не беруться за роботу над їх переплануванням. А якщо й беруться, то ціни на проект реконструкції будинку для замовників виявляються недосяжними. 


Насправді ж, при зустрічі, менеджер «Архітектурної Кухні» завжди уточнює, чи є на ділянці будь-які будівлі, щоб правильно сформувати завдання для архітекторів. В цей час визначаються всі вимоги клієнта щодо житла, в тому числі житлова площа та режим експлуатації. В певних випадках може бути запропонована реконструкція старого помешкання. Серед замовників така популярність подібних робіт пояснюється наступним:

 • достатня кількість житла знаходиться у відносно непоганому стані;
 • ціна переробки проекту житлового будинку значно нижча, ніж створення індивідуального креслення.


Реконструкційні проекти дозволяють скоригувати недоліки існуючого планування та врахувати технічні можливості приміщення, створити особисту зону комфорту для кожного мешканця.


Незалежно від того, який з варіантів планування буде обрано замовником, на проект будинку ціна в «Архітектурній Кухні» є доступною для кожного бажаючого отримати власне житло.

Консультація архітектора

Переваги співпраці з нами

Досвід

Ми – колектив молодих та креативних людей, який поєднав у собі сучасне бачення архітектури та практицизм у будівництві.

Креатив

Готові втілити в життя будь-які ваші побажання щодо зовнішнього вигляду і функціональних особливостей майбутнього будинку.

Широкий спектр робіт

Ми запропонуємо вам повний спектр послуг з будівництва, починаючи від створення проекту і закінчуючи внутрішньою обробкою кімнат.

Сучасні технології

Всі проекти професійно спроектовані та побудовані за сучасними технологіями.

Якість та швидкість

Наша команда гарантує швидке і якісне здійснення будівельних робіт.  Виключно індивідуально підхід до кожного.

Позитивні відгуки

100% задоволених клієнтів.
Мрійте, проектуйте та будуйте разом з нами!

РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ

ПРОЄКТ + БУДІВНИЦТВО

1
2

РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ

ПРОЄКТ + БУДІВНИЦТВО

2